عکس | دیدن این مارها حالتان را بد می‌کند!

فناوری

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، وقتی صحبت از مارها می شود، ممکن است برخی افراد فکر کنند که همه آنها زشت یا حداقل ترسناک هستند. دیگران ممکن است مارها را آثار زیبای طبیعت بدانند. در حالی که ظاهر ذهنی است، چیزی که نمی توان در مورد مارهای موجود در این لیست انکار کرد این است که ظاهر بسیار غیرعادی دارند.

بیشتر بخوانید:

قیافه ترسناک و عجیب یک دایناسور درنده در برزیل/ عکس

وسواس باورنکردنی بی‌ام‌و برای ساخت چراغ/ همه چیز زیر ذره‌بین‌ است! /عکس

صاغرمار آمریکایی، تنها یکی از ویژگی هایی است که این مار را به یکی از زشت ترین مارهای جهان تبدیل می کند. صبر کنید تا ببینید وقتی تهدید می شود چه می کند. در ابتدا پف می کنند و بزرگتر (و زشت تر) به نظر می رسند و سپس مانند مار کبری به سمت بالا می پیچند. آنها صدای خش خش بلندی می دهند و ضربه می زنند اما گاز نمی گیرند.

عکس | دیدن این مارها حالتان را بد می‌کند!

در یک نمایش استادانه، این مارها روی زمین می پیچند، طوری که گویی مجروح شده اند، و سپس مثل مرده بر پشت خود فرود می آیند. مرگ ساختگی دراماتیک حتی شامل آویزان شدن زبانش از کنار دهانش می شود. صاغرمار آمریکایی در نیمه شرقی ایالات متحده زندگی می کنند و 2 تا 3 فوت طول دارند. این قطعا یکی از زشت ترین مارهای دنیاست!

عکس | دیدن این مارها حالتان را بد می‌کند!

یکی از زشت ترین مارهای دنیا مطمئناً مار خرطوم فیلی است. این مارها برای پوستشان خیلی بزرگ به نظر می رسند. آنها شبیه خرطوم فیل های بلند با چشم هستند. خرطوم یک فیل آفریقایی بالغ حدود 7 فوت طول دارد و این مارها تقریباً به همین اندازه هستند. آنها مارهای ضخیم اند. آنها به عنوان یک مار آبزی در رودخانه های جنوب شرقی آسیا زندگی می کنند.

عکس | دیدن این مارها حالتان را بد می‌کند!

اندازه بسیار زیاد پیتون برمه ای آنها را در این لیست قرار می دهد. طول مار پیتون برمه ای می تواند به 23 فوت برسد، تصور کنید که طول یک پایتون به اندازه اتاق نشیمن شما باشد! آنها مانند شلنگ باغچه لاغر نیستند بلکه مارهای ضخیمی هستند که حتی نمی توانید در برخی از قسمت های آنها دست خود را بگیرید. بزرگترها می توانند 200 پوند وزن داشته باشند!

منبع: AZANIMALS

227227

نوشتهٔ پیشین
شکار حلزون دریایی رنگین‌کمانی در انگلستان/ فیلم
نوشتهٔ بعدی
طلا یک کانال سقوط کرد/ دلایل ریزش قیمت طلا اعلام شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار