زمان دقیق اعلام نتایج قرعه کشی سامانه یکپارچه خودرو

خودرو

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا سخنگوی وزارت صمت تعداد ثبت‌نام‌کنندگان خودرو را بیش از 6 میلیون نفر اعلام کرد و گفت: حدود 104 هزار دستگاه خودرو در مرحله دوم واگذار می‌شود.

امید قالیباف درباره زمان قرعه‌کشی خودرو اظهار داشت: ساعت 17 امروز یکشنبه دوم مرداد ماه نتایج برگزیدگان روی سایت سامانه یکپارچه قرار می‌گیرد و برندگان تا ساعت 24 روز پنجشنبه 6 مرداد برای تکمیل وجه مهلت دارند.

وی تعداد ثبت‌نام‌کنندگان را بیش از 6 میلیون نفر اعلام کرد و افزود: حدود 104 هزار دستگاه خودرو در مرحله دوم واگذار می‌شود.

سخنگوی وزارت صمت گفت: تاریخ قرعه‌کشی بعدی مشخص نیست.

وی درباره تغییر رویه واگذاری خودرو خاطرنشان کرد: در مرحله دوم 50 درصد طرح‌های فروش از شمول قرعه‌کشی خارج شد، یعنی خودروسازی سایپا فقط دو دستگاه خودرو در قرعه‌کشی دارد و بقیه خارج شده است. این روند ادامه پیدا می‌کند تا زمانی که برای ایران‌خودرو هم با افزایش تولید بتدریج  قرعه‌کشی محدود و حذف شود.

قالیباف درباره زمان انتظار برای تحویل خودرو بیان داشت: برندگان در چند رده امکان دریافت خودرو را دارند که بستگی به مدل قرارداد و از یک سال تا 3 سال به طول می‌انجامد، برای برخی خودروها مثل شاهین که فروش فوری دارند تا 90 روزه است. برای فروش فوق‌العاده یک سال و برای مشارکت در تولید 3 سال است و البته این مدت زمان حدودی است و ممکن است زودتر از این زمان هم تعهدات انجام شود.

منبع: اقتصادنیوز

نوشتهٔ پیشین
خبر فوری درباره پرداخت مالیات خودرو
نوشتهٔ بعدی
قیمت این خودرو در یک ماه 1 میلیارد تومان گران شد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار