برق تولیدی مولدهای خودتامین از مشترکان تهرانی خریداری می شود

اخبار, اقتصاد

برق تولیدی مولدهای خودتامین از مشترکان تهرانی خریداری می شود

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ اعلام کرد: هر کیلووات ساعت از برق تولیدی توسط مولدهای خودتامین مشترکان شهر تهران به مبلغ 1500 تومان از آنان خریداری می شود.

به گزارش ایلنا از شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ”کامبیز ناظریان” با بیان این که استفاده از مولدهای خودتامین از راهکارهای موثر در کاهش بار شبکه توزیع برق در ساعات اوج بار است گفت: با تلاش کارکنان این شرکت به منظور گذر از پیک بار سال جاری، تفاهم نامه های همکاری متعددی با مشترکان شهر تهران از مهرماه سال گذشته به امضا رسیده است که این اقدام توانسته تاثیر قابل ملاحظه ای در کاهش بار شبکه برق این کلان شهر در ساعات اوج مصرف داشته باشد.

وی ادامه داد: از ابتدای خردادماه سال جاری، حدود یک هزار مولد برق خودتامین در قالب تفاهم نامه های همکاری در بخش های اداری، تجاری، صنایع و عمومی در مدار تولید در ساعات اوج مصرف قرار گرفته و از این راه روزانه 120 تا 150 مگاوات از مصرف برق پایتخت خارج از مدار شبکه برق سراسری کشور، تامین می شود.

“ناظریان” یادآور شد: برق تولیدی مشترکانی که با امضای تفاهم نامه همکاری با این شرکت، در ساعات اوج بار از مولدهای خودتامین استفاده کنند به ازای هرکیلووات ساعت، 1500 تومان از آنان خریداری و سوخت مورد نیاز آنان نیز تامین خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: ایلنا

نوشتهٔ پیشین
افزایش ۸۳ درصدی صادرات سالانه عربستان سعودی
نوشتهٔ بعدی
ضرورت اصلاحات اساسی نظام بانکی در تدوین برنامه هفتم توسعه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید