امروز آخرین مهلت ثبت نام در انتخابات رئیس اتاق ایران/ ثبت نام شش داوطلب تا روز گذشته

اقتصاد

حسین میرمحمد صادقی، رئیس انجمن نظارت بر دهمین دوره انتخابات اتاق ایران در گفت‌وگو با خبرآنلاین در خصوص آخرین وضعیت برگزاری انتخابات رئیس اتاق ایران اظهار داشت، تاکنون انجمن نظارت چندین جلسه برگزار و تصمیماتی در این مورد اتخاذ کرده است.

وی ادامه داد: از جمله این اقدامات می‌توان به انتشار فراخوان شرکت در انتخابات و همچنین ارسال پیامک برای کلیه اعضای هیأت نمایندگان اتاق ایران که واجد شرایط شرکت در انتخابات هیات رییسه بودند، اشاره کرد. بنا بر درخواست انجمن، دبیرخانه آن نیز در محل اتاق ایران تشکیل شده است.

رئیس انجمن نظارت بر دهمین دوره انتخابات اتاق ایران در ادامه توضیح داد: در فراخوان منتشر شده، جدول اقدامات آتی به طور دقیق ذکر شده و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده، این انتخابات در روز اول بهمن ماه سالجاری در جلسه هیأت نمایندگان اتاق ایران انجام می شود.

وی افزود: طبق فراخوان منتشر شده روز دوشنبه 13 آذرماه، آخرین روز ثبت نام داوطلبان نامزدی در انتخابات رئیس اتاق ایران است و در صورتیکه یکی از اعضای فعلی هیأت رئیسه به عنوان رئیس برگزیده شود، برای سمت خالی شده نیز انتخابات برگزار خواهد شد.

میرمحمدصادقی در مورد تعداد ثبت‌نام‌کنندگان در انتخابات رئیس اتاق بازرگانی ایران اظهار داشت تا روز یکشنبه حدود شش نفر ثبت نام کرده‌اند ولی احتمالاً در روز پایانی، بر این تعداد افزوده خواهد شد.

٢٢٣٢٢٣

نوشتهٔ پیشین
نصف طلب ایران از کره جنوبی دود شد/ پای یک وزیر سابق در فساد چای در میان است؟
نوشتهٔ بعدی
زمان قطعی واریز سود سهام عدالت اعلام شد/ رقم دقیق سود برگه‌ها چقدر است؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار