چشم‌خیره بازار رمزارز به فدرال رزرو/ بیت‌کوین بازهم ریخت

اقتصاد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در روز چهارشنبه، فدرال رزرو انتظار می رود نرخ ها را ۲۵ واحد افزایش دهد و حقوق و دستمزد غیرکشاورزی در جمعه آینده منتشر می‌شود.

بیت کوین امروز به روند کاهشی خود ادامه داد، زیرا بازارها در آستانه یک هفته مهم از رویدادهای اقتصادی در حال تثبیت بودند. پس از بالاترین سطح ۲۹,۹۵۲.۰۳ دلار در روز یکشنبه، بیت‌کوین در اوایل امروز به پایین ترین سطح روزانه ۲۸,۳۶۰.۵۰ دلار سقوط کرد.این حرکت باعث شد که بیت کوین برای مدت کوتاهی به زیر یک نقطه حمایت کلیدی در ۲۸۵۰۰ دلار سقوط کند و به پایین ترین حد خود از ۲۷ آوریل رسیده است.

چشم‌خیره بازار رمزارز به فدرال رزرو/ بیت‌کوین بازهم ریخت

به طور کلی، بیت کوین تقریباً ۴ درصد بالاتر از همان نقطه در هفته گذشته است، زمانی که قیمت ها نزدیک به ۲۷۰۰۰ دلار بود. در نتیجه فروش امروز، شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح ۵۰.۰۰ به یک طبقه کاهش یافته است. این شاخص در حال حاضر در سطح ۵۰.۰۹ قرار دارد و بیت‌کوین از پایین ترین سطح قبلی خود بازگشته است و در حال حاضر در ۲۸۵۹۱.۶۶ دلار معامله می شود.

چشم‌خیره بازار رمزارز به فدرال رزرو/ بیت‌کوین بازهم ریخت

علاوه بر بیت کوین، اتریوم (ETH) نیز در وضعیت قرمز قرار داشت، زیرا قیمت ها برای دومین جلسه متوالی سقوط کردند. اتریوم در اوایل روز، کمتر از ۲۴ ساعت پس از معامله در اوج ۱۹۳۸.۴۲ دلار به پایین ترین سطح خود در ۱۸۲۹.۴۱ دلار سقوط کرد.

مشابه بیت‌کوین، لغزش امروز اتریوم را به پایین‌تر از نقطه پشتیبانی خود در سطح ۱۸۳۰ دلار رساند.

۲۲۳۲۲۷

نوشتهٔ پیشین
ریزش قیمت‌ها در بازار/ جدول خودرو
نوشتهٔ بعدی
قیمت جدید گوشت قرمز اعلام شد/ اعلام جزییات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار