پیشگویی عجیب و ترسناک نوستراداموس از سال ۲۰۲۲ + عکس

اخبار, جامعه

به گزارش روزیاتو، بابا وانگا، ملقب به نوستراداموس بالکان، ادعا کرد که شهرهای بزرگ به دلیل خشکسالی دچار کمبود آب خواهند شد و در حقیقت این امر منجر به عواقب سیاسی می شود.

در حال حاضر، پرتغال و ایتالیا به مردم خود گفته‌اند که مصرف آب خود را محدود کنند و انتظار می‌رود که این مردم دومین خشکسالی بد خود را از دهه ۱۹۵۰ تجربه کنند. 

این پیشگو همچنین ادعا کرد که زمین لرزه ها و سونامی های بیشتری رخ خواهد داد که سیل شدیدی را در استرالیا و بخش هایی از آسیا به راه می اندازد. بارندگی شدید و جاری شدن سیل در بیشتر سال در سواحل شرقی استرالیا ویرانی ایجاد کرده است. پیش‌بینی‌های دیگر او برای امسال شامل قحطی در هند به دلیل دما است که باعث ازدحام ملخ‌ها می‌شود، بیماری همه‌گیر دیگری که در سیبری کشف شد، ورود بیگانگان از طریق سیارک و تسخیر واقعیت مجازی است.

بابا وانگا، با نام ونگلیا پاندوا دیمیتروا، تا ۱۲ سالگی زندگی منظمی داشت، زمانی که او بینایی خود را از دست داد، ادعا کرد که هدیه نادری از طرف خدا به او داده شده است که به بابا وانگا اجازه می دهد آینده را ببیند.

او در آگوست ۱۹۹۶ بر اثر سرطان سینه درگذشت، اما شاگردانش ادعا می‌کنند که پیشگویی های او تا سال‌ها پس از درگذشت او ادامه داشت. طبق گزارش ها، در پیشگویی ای بابا وانگا در سال ۱۹۸۹ گفت: «وحشت، وحشت! برادران آمریکایی پس از حمله پرندگان فولادی سقوط خواهند کرد. گرگ ها در بوته ای زوزه می کشند و خون بی گناه فوران خواهد کرد.»

بسیاری بر این باورند که این پیشگویی در ارتباط با حملات تروریستی ۱۱ سپتامبر بوده است، در حالی که برخی این پیش‌بینی را به از بین رفتن موجودیت اروپا در سال ۲۰۱۷ و به برگزیت مرتبط می‌کنند. [پیشگویی بابا وانگا در مورد کم آبی در سال ۲۰۲۲ به حقیقت پیوست]

پیش بینی دقیق دیگر او این بود که چهل و چهارمین رئیس جمهور ایالات متحده سیاهپوست خواهد بود و باراک اوباما رئیس جمهور شد. با این حال، پیشگویی بابا وانگا گفته بود که او آخرین رئیس جمهور سیاهپوست آمریکا خواهد بود. همچنین ادعا شده است که او فاجعه چرنوبیل و مرگ پرنسس دایانا را نیز پیش بینی کرده بود./ اعتمادآنلاین

منبع: عرشه آنلاین

نوشتهٔ پیشین
خبر مهم آموزش و پرورش از تدریس زبان جدید برای دانش‌آموزان
نوشتهٔ بعدی
یوسفی: آهنگ حرکت ساخت مسکن کُند است/سوداگران از بازار مسکن اخراج شوند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار