نصیرزاده: برداشت پول ویلموتس برای داوران سوال ایجاد کرد

ورزش

به گزارش ایرنا، به گزارش ایرنا؛   هوشنگ نصیرزاده عصر دوشنبه پس از پایان مراسم قرعه‌کشی بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: قرعه کشی در فوتبال ایران نیمه مکانیزه است، دلیل این اتفاق عدم امکانات است. همشه باید یک تیم از استان بیرون برود و یک تیم در داخل استان بماند.

وی افزود: اگر باشگاه‌ها بدهی دارند به خاطر این است که تغذیه مالی نمی‌شوند، حق پخش تلویزیونی، بلیت فروشی اسپانسر و فروش محصولات برای آنها وجود خارجی ندارد و سودی به آنها نمی‌رسد.

سرپرست کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: سازمان لیگ بعد از مجمع باید تغییراتی داشته باشد، عدم برگزاری مجمع هم به دلیل شرایط اساسنامه‌ای بود. دو نفر هستند که یکی نماینده رئیس فدراسیون فوتبال است، قنبرزاده و درودگر هستند و از طرف دیگر در آینده این اتفاق رخ خواهد داد. چالش‌هایی هم بین باشگاه استقلال و هیأت رئیسه سازمان لیگ وجود دارد و ممکن است اظهارات وی مربوط به این موضوع هم باشد.

نصیرزاده تصریح کرد: دو میلیون یورو بیش از مبلغی بوده که در آن زمان برای ویلموتس واریز شده است، این پول برای زمان کارکرد ویلموتس و دستیارانش بود. ویلموتس به این پول دست زده و ۳۰ هزار یورو هم برداشته و هم موضوع برای داوران CAS سوال ایجاد کرده است.

وی گفت: پنج روز دیگر دادگاه عالی ورزش رای نهایی خود را صادر خواهد کرد. برخی می‌گویند که رای اعلام شده و فدراسیون آن را نگه داشته است که این موضوع درست نیست. پولی که برای زراعت بانک واریز شده برای ویلموتس و دستیارانش بوده است.

مراسم قرعه‌کشی بیست و دومین دوره لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، عصر امروز (دوشنبه) برگزار شد. تنی چند از مسوولان فدراسیون، مدیران سازمان لیگ، نمایندگان باشگاه‌های حاضر در لیگ برتر و جمعی از پیشکسوتان در این مراسم حضور داشتند.

قرعه‌کشی توسط «ابراهیم میرزاپور» و «محمدرضا مهدوی»، ملی‌پوشان اسبق فوتبال کشورمان برگزار شد.

منبع: ایرنا

نوشتهٔ پیشین
یک بنر هشدار دهنده‌ی عجیب در نمک‌آبرود!
نوشتهٔ بعدی
فتاحی: تبلیغات محیطی به نفع تمام باشگاه‌ها است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار