موجود بیگانه در ساحل استرالیا، فیسبوک را منفجر کرد/ عکس

فناوری

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این زن و شوهر در امتداد ساحل باترز در فریمانتل، در غرب استرالیا قدم می زدند که با این موجود مرموز روبرو شدند. آنها عکسی از یافته های عجیب و غریب خود گرفتند و برای یافتن پاسخ آن را در فیس بوک پست کردند.

بیشتر بخوانید:

سیمپسون‌ها پا روی زمین گذاشتند!/ عکس

تیک‌تاک جان این موجود کمیاب را به خطر انداخت!/ عکس

کاربران شبکه‌های اجتماعی سریعاً نظرات خود را حول محور این موضوع ارائه کردند؛ یکی نوشت: «دلیلی دیگر برای دور ماندن از اقیانوس». دومی اضافه کرد: “یک بچه بیگانه”. برخی از کاربران شبکه های اجتماعی به درستی این موجود مرموز را به عنوان Coffin Ray «پرتو تابوت» شناسایی کردند.

پرتوهای تابوت که به عنوان پرتوهای بی حس کننده نیز شناخته می شوند، به دلیل توانایی خود در رساندن شوک الکتریکی به طعمه بدنام هستند. چندین کاربر شبکه های اجتماعی اشاره کردند که پرتو تابوت “کمی خشک شده” و خمیده به نظر می رسد.

یکی نوشت: «معمولاً بال هایی دارد که تقریباً به شکل هشت است و در این تصویر دم آن خشک شده است.»

موجود بیگانه در ساحل استرالیا، فیسبوک را منفجر کرد/ عکس

بهتر است از پرتوهای تابوت اجتناب شود، زیرا اندام های الکتریکی آنها قادر به ایجاد شوک الکتریکی معادل ۵۰ آمپر یا بیشتر هستند. در حالی که این سطح از شوک احتمالاً انسان را نمی کشد، برای ایجاد درد قابل توجه کافی است.

این جانوران دریایی معمولا در خلیج های کم عمق و مصب رودخانه ها یافت می شود، اما در اعماق بیش از ۲۰۰ متر نیز دیده شده است. معمولاً رنگ خاکستری یا قهوه ای روشن دارد.

طبق گفته موزه استرالیا، این پرتوها در سراسر سواحل شرقی استرالیا “بومی” هستند. آنها همچنین به عنوان “اشعه های بی حس” یا “اشعه حیرت انگیز” به دلیل شوک الکتریکی خود شناخته می شوند. آنها معمولاً از شوک‌ها برای از کار انداختن خرچنگ‌ها و ماهی‌ها قبل از بلع کامل آنها استفاده می‌کنند، اما همچنین شناخته شده‌اند که از آنها در طعمه‌های بزرگ‌تر مانند پنگوئن‌ها استفاده می‌کنند.

منبع: dailymail

۲۲۷۲۲۷

نوشتهٔ پیشین
ظاهر زنان عربستانی در ۲۰۰۰ سال پیش/ عکس
نوشتهٔ بعدی
شکار افعی شاخدار عربی در شنزارهای خوزستان/ عکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار