ماجدی: به گروهی وابسته نیستم/ حرمت‌ها در حال شکسته شدن است

ورزش

به گزارش ایرنا، میرشاد ماجدی سرپرست فدراسیون فوتبال دوشنبه شب در گفت و گوی تلویزیونی گفت: من به واسطه مسئولیتی که در فدراسیون فوتبال دارم، فکر کردم که حضور پیدا نکنم اما به هر حال در نهایت تصمیم به حضور در انتخابات گرفتم.

ماجدی با انتقاد از روندی که در این برنامه تلویزیونی طی شد، گفت: اگر کسی را دعوت می کنید یک روز زودتر دعوت کنید تا زمان پاسخگویی داشته باشد. امروز قرعه کشی لیگ بود و ۷ یا ٨ جلسه نیز داشتم. اگر جوانمردی باشد باید یک روز قبل اطلاع داده شود.

نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال در واکنش به اظهارات آخوندی گفت: من خدمت برادر خودم آقای آخوندی ارادت ویژه دارم اما مرا متهم کردند، ایشان را می بخشم و حلال می کنم ولی فراموش نمی کنم.

وی تاکید کرد: تمام اعضای بدوی می توانند شهادت بدهند که یک بار ملاقاتی درباره انتخاب یک فرد یا اساسنامه نداشته ام.

وی درباره این اتهام که از دبیرکل فدراسیون فوتبال خواسته است، جواب تلفن ندهد، تصریح کرد: گفته‌اند که به آقای کامرانی فر گفته ام، تلفن خود را جواب ندهد، خدا را قاضی قرار می دهم. یک آدم فوتبالی هستم که بر اساس توانایی شخصی حضور پیدا کردم و فقط با خدا معامله کردم و غیر از این نیست. به هیچ گروهی و ارگانی وابسته نیستم، روی پای خودم هستم و الان مورد هجمه خیلی رسانه ها هستم، چون فوتبالی هستم.

ماجدی خاطر نشان کرد: در ۶ ماهی که حضور دارم سعی کردم که کار را جلو ببریم و خدا را گواه می گیرم که درباره شخصی یا چیزی توصیه ای نداشته ام. آقای آخوندی گفتند  چه کسی به آقای ماجدی در دقیقه آخر گفتند بیا، من از شما می پرسم شما چرا روز آخر آمدید؟ اینها صحبت های پوپولیستی در فوتبال است. باید به صورت جوانمردانه بحث کنیم. بحث همه ما باید درباره برنامه و کارها و رو به جلو و آینده باشد. 

نامزد انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: مرا به منفعل بودن متهم نکنید و اخلاق سرلوحه خودم قرار می دهم. من اگر وارد انتخابات فوتبال می شوم برای این است که یک آدم یک فوتبالی هستم. کسانی که مرا سرپرست کردند به من گفتند بیا و از داخل خیابان نیامدم. برای سوالات آقای آخوندی جوابی ندارم، تمام ذهن و فکر من فوتبال است.

وی افزود: اعضای هئیت رئیسه و مجمع از من خواستند بیایم، کار اشتباهی نکردم که الان بازخواست شوم. اگر به کسی وصل هستیم، به ما بگویید. یک آدم تمام فوتبالی هستم و کسانی که در استودیو هم هستند هم می توانند شهادت بدهند که فوتبالی ام.

ماجدی تاکید کرد: فکر نمی کنم کار خلافی انجام داده ام که وارد عرصه شده ام، سوالات آقای آخوندی فرافکنی و بازی با کلمات است، من به چه دلیلی به دبیرکل باید بگویم تلفن را قطع کن و جواب کسی را نده، بین من و آقای آخوندی خدا را قاضی کنید که من اگر راجع به انتخابات یا اساسنامه با اعضای بدوی صحبت کرده باشم. اینطور بحث به حاشیه می رود و حرمت ها شکسته می شود.

ماجدی در بخش پایانی صحبت هایش گفت: مشکلات اساسی و مهمی را  پیش رو داریم. مبحث تیم ملی یکی از این مشکلات است و امسال در جام جهانی باید شرکت کنیم که گروهمان هم حساسیت بالایی دارد. سعی کردیم آن طور که باید و شاید برای تیم ملی برنامه ریزی کنیم که صدرصد به دلایلی نشده است.

وی افزود: کسانی که واقعا دلشان با تیم ملی  است آستین ها را بالا بزنند و دست های آنها را به گرمی می فشارم. نکات آنها را می شنوم و از آن استفاده می کنم و تا ۸ شهریور را کار را جلو می بریم.

سرپرست فدراسیون فوتبال تصریح کرد: مردم بدانند که برای بازی های دوستانه در انتخاب کشورها با مشکل روبه رو هستیم، تعداد تیم ها انگشت شمار هستند اما ما تمام سعی مان را کرده ایم که در شهریور و مهر بهترین تدارک را داشته باشیم. از عزیزانی که برای بهبود کار می توانند به ما کمک کنید، می خواهیم که به ما کمک کنند.

منبع: ایرنا

نوشتهٔ پیشین
در روز بازنشستگان، هدیه دولت به بازنشستگان چیست؟ | حقوق ها اصلاح می شود؟
نوشتهٔ بعدی
آخوندی: اخلاق را فراموش نکنیم/ به نظر می رسد فعالیت هدفمندی در دستور کار است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید