قتل هولناک پدر توسط زن، دختر و داماد + جزئیات

حوادث

 زن ۳۱ساله میگوید:چند سالی بود که بعد از فوت شوهر میگذشت که با نعیم ازدواج کردم من یک دختر از ازدواج اولم داشتم و نعیم هم یک پسر داشت …ازوقتی با نعیم ازدواج کردم او خرجی ام را نمیداد بسیار بددهن بود ودست بزن داشت ازاین رفتارهایش خسته شده بودم تا اینکه با دختر وداماد تصمیم گرفتیم برای همیشه از دستش راحت شویم برای همین نقشه قتل او را کشیدیم .

به گزارش عرشه آنلاین؛ رسیدگی به این پرونده از ساعت ۱۶ سی ام فروردین درجریان تماس تلفنی پسر ۱۴ساله ای بنام وحید با مرکز فوریت های ۱۱۰ و گزارش خبر قتل پدرش در شهریار  بلافاصله تیمی از کارآگاهان زبده غرب استان تهران در محل جنایت حضور یافتند و با جسد غرق در خون مرد ۴۵ساله ای بنام احمد که در اتاق خواب بر روی زمین افتاده بود روبرو شدند.

بازمرس،کشیک قتل که بلافاصله خودش را به صحنه جنایت رسانده بود در نخستین گام دستور داد جسد احمد به پزشکی قانونی منتقل شود.

آنگاه تحقیقات کارآگاهان جنایی آغاز شد . پسر نوجوانی که در صحنه قتل حضور داشت به کارآگاهان گفت: عصر بود وقتی از خواب بلند شدم دیدم خانه غرق در سکوت است وارد اتاق خواب که شدم و با جسد پدرم که از ناحیه سر به شدت زخمی شده و یک روسری دور گردنش بود روبرو شدم.

از ترس نمی‌دانستم چکار کنم فکر می کردم خواب می بینم اما متاسفانه هر چه بود واقعی بود بلافاصله موضوع را به پلیس گزارش کردم.

سرهنگ فضل الله سواری رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران درباره این پرونده جنایی به خبرنگار رکنا گفت:کارآگاهان پس از بررسی سریع صحنه جنایت و همچنین تحقیقات محلی در یافتند که خانواده مقتول با مقتول از مدت ها قبل باهم اختلاف داشتند اما خبری ازآنها نبود بلافاصله پس از بررسی اطلاعاتی که در اختیار پلیس قرار داشت کارآگاهان متوجه شدند که همسر مقتول که زن دوم مقتول است با دختر ودامادش قصد خروج از کشور را دارند .

خیلی زود افسران زبده آگاهی غرب استان تهران با تحقیقات فنی و استفاده از بانک اطلاعاتی که دراختیار داشتند پس از ده روز تلاش مستمر رد متهمان رادر فارس قسمت جنوبی کشور پیدا کنند.

متهمان پرونده پس از انتقال به اداره پلیس آگاهی غرب استان لب به اعتراف گشوده و راز جنایت خود را برملا کردند.

زن جنایتکار در اظهاراتش مدعی شد که شوهرش مرد بسیار بد اخلاقی  بوده است او حتی خرجی من را نمی‌داد تا اینکه نقشه قتل اورا خودم طراحی و با کمک دختر ۱۸ساله و دامادم اجرایی کردیم .

اول اورا نیمه شب با روسری  خفه کردیم و بعد با ضربه های چکش به سرش او را کشتیم تا خیالمان راحت شود.

 رئیس پلیس آگاهی غرب استان تهران ادامه داد پس از اعتراف های متهمان هر ۳ به زندان منتقل شدند .

رکنا

نوشتهٔ پیشین
دست‌درازی به دختر خردسال توسط پدر | مادر با مفتول شوهرش را کشت!
نوشتهٔ بعدی
فوت دردناک نخبه کنکوری به همراه پدرش + جزئیات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار