درخواست ژاوی از مدیران بارسلونا: مسی را برگردانید

ورزش

به گزارش ایرنا، تابستان سال ۲۰۲۱ قرارداد «لیونل مسی» با باشگاه بارسلونا به پایان رسید اما مدیران باشگاه به اسطوره خود اعلام کردند که به دلیل مشکلات مالی نمی‌توانند قرارداد او را تمدید کنند. مسی با چشمانی اشکبار با بارسلونا خداحافظی کرد و راهی پاریسن‌ژرمن شد. این بازیکن یک سال دیگر با باشگاه فرانسوی قرارداد دارد ولی به‌نظر می‌رسد همه منتظر بازگشت او هستند.

دیروز «خوان لاپورتا» رییس باشگاه بارسلونا در مصاحبه‌ای گفته بود که به نظرش داستان مسی و این باشگاه تمام نشده و باید تلاش کنند که پایانی بهتر از آنچه در گذشته اتفاق افتاده بود برای این داستان رقم بزنند.

حالا نشریه «اسپورت» خبر داده که «ژاوی» از مدیران باشگاه خواسته که مسی را در تابستان ۲۰۲۳ و زمان پایان قراردادش با پاریس، به تیم برگردانند. ژاوی رابطه بسیار خوبی با مسی دارد و معتقد است که بازگشت او می‌تواند هم شرایط اقتصادی باشگاه و هم شرایط ورزشی تیم را بهتر کند. به خصوص اینکه ژاوی فکر می‌کند مسی برای سال‌های زیادی توانایی بازی دارد.

با اینکه مسی در تابستان آینده ۳۶ساله می‌شود ولی ژاوی به استعداد و تجربه او ایمان دارد. از نظر ژاوی منطقی است که مسی به بارسلونا برگردد و تیم را در مسیر آینده خود رهبری کند.

منبع: ایرنا

نوشتهٔ پیشین
حقوق بازنشستگان شارژ می‌شود | طرح‌ یاری و رفاهی جدید و افزایش سقف خرید قسطی بازنشستگان + جزئیات
نوشتهٔ بعدی
لیست خروجی دوم ساپینتو در راه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار