تصاویر وانت پرچمدار ژاپنی لو رفت/ عکس

فناوری

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در صورتی که عکس لو رفته، واقعی باشد، این دومین باری است که عکس پرچمدار غول خودروسازی ژاپنی به بیرون درز می‌کند. ظاهراً این عکس در آخر هفته در وب‌سایت تویوتا پیدا شد و در Reddit پست شد، عکس پست شده نگاهی کاملاً رنگی به این محصول غول‌پیکر جدید از جلو دارد که در حال خاک‌بازی است.

از نظر کارشناسان وب‌سایت MOTOR۱ احتمال اینکه این عکس واقعی باشد، بسیار بالا است، چراکه چراغ های جلو که در تیزر رسمی تویوتا تاکوما به نمایش درآمده اند با آنچه در اینجا می بینیم مطابقت دارند. رنگ کامیون و سبک تصویر (پر کردن مقداری خاک در محیط خارج از جاده) بسیار شبیه به تیزر رسمی Tacoma TRD Pro در اوایل آوریل است و البته، ما تصاویر ثبت اختراع فاش شده از برزیل را داریم که در ژانویه منتشر شد و اولین درز اطلاعاتی تاکوما را رقم زد.

تصاویر وانت پرچمدار ژاپنی لو رفت/ عکس

درز یا نه، می دانیم که تاکوما جدید در تریم های متعددی از جمله TRD Pro فوق الذکر در دسترس خواهد بود. تریم جدید Trailhunter نیز به‌عنوان آفرود دیگری که در کارخانه ساخته شده است، به خط تولید ملحق خواهد شد.

تصاویر وانت پرچمدار ژاپنی لو رفت/ عکس

در مورد پیشرانه، نسل بعدی پیکاپ تراک یک گیربکس دستی شش سرعته را برای کسانی که می خواهند دنده های ردیفی داشته باشند ارائه می دهد. ما همچنین می دانیم که یک موتور هیبریدی I-Force Max در ترکیب قرار دارد، اما آیا همان V۶ توربوشارژ دوقلو از Tundra فول سایز است؟ در تاندرا، ۴۳۷ اسب بخار قدرت با ۵۸۳ پوند فوت گشتاور تولید می کند، اگرچه به احتمال زیاد تویوتا این موتور را تغییر می دهد یا یک I-Force Max چهار سیلندر برای تاکو کوچکتر ارائه می دهد.

ما به امید تایید صحت عکس با تویوتا تماس گرفتیم، اما سخنگوی این شرکت گفت که این شرکت “از دیدن شور و شوق پیرامون تاکوما جدید هیجان زده است و ما مشتاقانه منتظر رونمایی رسمی در ۱۹ می هستیم.”

۲۲۷۲۲۷

نوشتهٔ پیشین
زمان شلیک نهایی به بازرگانی کشور کی بود؟/ مفتح با اشاره به ماجرای ادغام وزارت صنایع و بازرگانی: آمدند کار را درست کنند، خراب‌تر کردند
نوشتهٔ بعدی
از «تماس تصویری» منسوخ هم دستاورد می‌سازند / گران و طردشده از سوی مشترکان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار