تشریح آخرین اقدامات وزارت کشور جهت برگزاری مراسم اربعین

سیاسی

وزیر کشور آخرین اقدامات این وزارتخانه و هماهنگی های لازم جهت برگزاری مراسم اربعین را تشریح کرد.

به گزارش ایسنا، احمد وحیدی پس از برگزاری نود و سومین جلسه ستاد مرکزی اربعین در جمع خبرنگاران اظهار داشت : امروز جلسه ستاد مرکزی اربعین با حضور وزارت خانه های مختلف، نهادهای انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح و… برگزار و موضوعات مربوط به سفر اربعین در این جلسه پی گیری شد.

وی تصریح کرد: موضوعات ساماندهی پایانه ها و جاده ها  و همچنین پیش بینی های لازم در مسائل مربوط به آب و برق و سرویس های خدماتی در مرزها با حضور استانداران استان های مرزی مورد پی گیری قرار گرفت. احیانا اگر امکاناتی از سال های قبل بوده باید توسعه یافته و تکمیل شود.

وحیدی ادامه داد: موضوعات حمل و نقل جاده ای نیز مورد بررسی قرار گرفت تا زائرین با کیفیت مناسب به مرزها رسانده شود، همچنین رعایت مسائل بهداشتی و رساندن کالاهای اساسی در مرزها نیز از دیگر موضوعات مورد توجه در این جلسه بود.  

وزیر کشور همچنین بیان کرد : سایر فعالیت هایی که برای آسایش و رفاه زائران در حوزه های مختلف اعم از حمل و نقل و اسکان موقت در مرزها و داخل مرزها باید فراهم باشد در این جلسه بحث شد، ضمن این که آمادگی های لازم در داخل عراق هم از دیگر موضوعات این جلسه بود که مورد گفت و گو واقع شد.

وی اظهار داشت: در مجموع کارهای خوبی توسط همه دستگاه ها و استانداران صورت گرفته است  و موضوعاتی دیگری نیز وجود دارد که باید در دستور کار باشد تا خدمت رسانی مناسب  به زائرین انجام شود.

وحیدی درباره جلسه با استاندار کربلا نیز گفت: یکی از کارها جلسه با استانداران مرزی  و همچنین استانداران نجف و کربلا است، چون بیشتر زائرین آنجا حضور دارند، البته درسفری که معاون امنیتی وزیر کشور داشته مذاکراتی با استانداران انجام شده تا این مساله و جلسات تداوم داشته باشد.
 انتهای پیام

منبع: ایسنا

نوشتهٔ پیشین
ابتلای وزیر ورزش به کرونا/ سوال به زمان دیگری موکول شد
نوشتهٔ بعدی
از تاثیر سموم کشاورزی بر امنیت غذایی و سلامت مردم نگران هستیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید