ترفند عجیب سرقت خودرو در تهران!

حوادث

 سرهنگ جلیل موقوفه‌ای اظهار کرد: در پی اعلام یک فقره سرقت خودرو در محله “تهران‌نو” که دختر ۱۲ساله مال‌باخته داخل خودرو بوده است، رسیدگی به موضوع را تیم عملیات کلانتری ۱۲۸ تهران‌نو به‌عهده گرفته سریعاً به محل اعزام شدند.

وی با بیان اینکه مأموران در محل حاضر و در تحقیقات به‌عمل‌آمده مشخص شد راننده خودروی پراید با تصادف ساختگی اقدام به سرقت خودروی سراتو کرده است که دختر مال‌باخته داخل خودرو بوده است، افزود: سریعاً نسبت به اعلام مشخصات سارق و خودروی سرقت‌شده به سایر واحدهای گشتی اعلام و طرح مهار سارق اجرا شد که در یک عملیات منسجم و پلیسی سارق دستگیر شد.

رئیس پلیس پیشگیری تهران ادامه داد: در این عملیات، دختربچه سالم و سلامت به آغوش خانواده برگشت همچنین در بررسی خودروی سواری متهم که با خودروی مال‌باخته تصادف کرده بود مشخص شد هفته گذشته سرقت شده است که متهم ۵۰ساله در تحقیقات اولیه به سرقت خودرو به‌روش تصادف ساختگی معترف شد و مال‌باختگان شناسایی شدند.

سرهنگ موقوفه‌ای با ابراز اینکه متهم دارای بیش از ۱۰ فقره سابقه زندان است و هفته گذشته از زندان آزاد شده است، خاطرنشان کرد: تحقیقات بیشتر برای کشف جرائم احتمالی متهم ادامه دارد.

 

منبع: عرشه آنلاین

نوشتهٔ پیشین
افزایش خیره‌کننده سن امید به زندگی در ایران!
نوشتهٔ بعدی
قیمت روز محصولات ایران خودرو + جدول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار