بزرگترین ترس خلبان‌های اوکراین، عضو جدید نیروی‌ هوایی ایران/ عکس

فناوری

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، وب‌سایت انگلیسی زبان خبرگزاری دولتی ایرنا در مطلبی اختصاصی مدعی شده است که نیروی هوایی ارتش در هفته‌های پیش رو اولین دسته از جنگنده‌های سوخو ۳۵ را دریافت خواهد کرد.

خلبانان‌های اوکراینی اعتراف کرده‌اند که بزرگترین چالش آن‌ها جت جنگنده مهیب روسی سوخو ۳۵ است. گزارشی که اخیراً در بی‌بی‌سی منتشر شد، نشان می‌دهد که چگونه جنگنده‌های اوکراینی مجبور به مانور و پرواز در ارتفاعات بسیار پایین برای فرار از رویارویی با جت جنگنده سوخو ۳۵ ارتش روسیه می‌شوند.

سوخو ۳۵ جنگنده‌ای با مانورپذیری فوق‌العاده

فلانکر جنگنده‌ای تک‌سرنشین با قابلیت مانور بالا است که توانایی انجام دشوارترین مانورهایی هوایی از کبری گرفته تا تیل‌ اسلاید را دارد.

بزرگترین ترس خلبان‌های اوکراین، عضو جدید نیروی‌ هوایی ایران/ عکس

این جنگنده با دو موتور AL-۴۱F۱S در دسته‌ هواگردهای نظامی نسل ++۴ طبقه‌بندی می‌شود. جنگنده‌های این نسل برتری‌های قابل توجهی نسبت به جنگنده‌های نسل چهار دارند. این قابلیت‌ها شامل سنسورهای یکپارچه پیشرفته، آرایه اسکن الکترونیکی فعال، قابلیت پرواز ابرپیمایشی، ابرمانورپذیری، قابلیت استفاده به عنوان جنگنده‌های چندمنظوره و کاهش سطح مقطع راداری است.

سوخو ۳۵ نسبت به جنگنده‌های قبل از خود چون سوخو ۲۷، از ویژگی‌های آیرودینامیکی و مانورپذیری بهتر، برد بیشتر، موتور قوی‌تر، وسایل الکترونیکی و تجهیزات ارتباطات هوایی پیشرفته‌تری برخوردار است.

در «مشخصات پیشرفته‌ترین جنگنده روسیه که خبر آمدنش به ایران را زیاد می‌شنویم» بیشتر درباره این جنگنده بخوانید.

۵۸۵۸

نوشتهٔ پیشین
تورم واقعی چند درصد است؟ / پازوکی: دولت سعی کند شفافیت را به اقتصاد ایران بازگرداند؛ نه این‌که آمارسازی کند
نوشتهٔ بعدی
سقوط قیمت‌ها در بازار رمزارز/ تورم آمریکا کار دست بیت‌کوین داد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار