برنامه نمایشگاه‌های کشور تا پایان سال مشخص شد

اخبار, اقتصاد

برنامه نمایشگاه‌های کشور تا پایان سال مشخص شد

رییس سازمان توسعه تجارت اعلام کرد که برای نخستین بار برنامه نمایشگاه‌های کشور تا پایان سال نهایی شده و بر اساس آن برنامه‌ریزی‌های لازم انجام خواهد شد.

به گزارش ایلنا، علیرضا پیمان‌پاک با بیان اینکه برای اولین بار صدور مجوزها و تقویم نمایشگاهی کشور تا پایان سال مشخص شده است گفت: علاوه بر اینکه اکنون تقویم نمایشگاهی ۱۴۰۱ مشخص است، صدور مجوز رویدادهای سال ۱۴۰۲ نیز از مرداد آغاز می شود.

وی از نهایی شدن تقویم نمایشگاهی سال جاری خبر داد و گفت: این برای اولین بار است که تقویم رویدادها تا پایان سال ۱۴۰۱ نهایی و تمام مجوزها برای رویدادهای پیش رو صادر شده است.

معاون وزیر صمت از توجه دولت به موضوع توسعه تجارت خبر داد و اظهار داشت: همین توجه دولت سیزدهم موجب اصلاح فرایندها و افزایش سرعت صدور مجوزها شده است و اکنون زمان صدور مجوز رویدادهای داخلی و خارجی به کمترین زمان کاهش یافته است.

پیمان‌پاک ادامه داد: اکنون در حال تدوین سیاست‌های کلی در بحث فرآیند صدور مجوزهای سال ۱۴۰۲ هستیم و پیش‌بینی می‌شود این سیاست‌ها تا نیمه مرداد با توجه به سیاست‌های کلان دولت در اعزام هیأت‌ها، برگزاری نمایشگاه‌ها، برگزاری رویدادهای داخلی و خارجی و پاویون‌های تخصصی نهایی شود.

وی تاکید کرد: بلافاصله بعد از نهایی شدن سیاست‌ها، فرایند صدور مجوز رویدادهای داخلی و خارجی برای سال ۱۴۰۲ آغاز می شود تا به امید خدا قبل از شروع سال ۱۴۰۲، تقویم نمایشگاهی و رویدادهای آن سال آماده و در اختیار بخش خصوصی و مجریان نمایشگاهی قرار گیرد.

رئیس سازمان توسعه تجارت خاطرنشان کرد: داشتن تقویم بلند مدت به بخش خصوصی و مجریان برای برنامه‌ریزی و شرکت در عناوین مختلف نمایشگاهی کمک می‌کند تا در نهایت به توسعه تجارت کشور منجر شود.

انتهای پیام/

منبع: ایلنا

نوشتهٔ پیشین
ابراز تمایل پاپ برای سفر به کی‌یف
نوشتهٔ بعدی
مدیر صدور مجوز حرفه‌ای فوتبال حکم گرفت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید