انتصاب مدیرکل جدید اداره توسعه مدیریت تامین اجتماعی

اقتصاد, جامعه

انتصاب مدیرکل جدید اداره توسعه مدیریت تامین اجتماعی

به گزارش ایلنا، مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با صدور حکمی محسن نظام‌خیرآبادی را به سمت مدیرکل تشکیلات و توسعه مدیریت این سازمان منصوب کرد.

محسن نظام خیرآبادی، پیش از این مدیرکل تأمین‌اجتماعی استان خراسان رضوی بوده است.

 در حکم انتصاب صادر شده توسط میرهاشم موسوی، برای انتصاب مدیرکل تشکیلات و توسعه مدیریت سازمان تأمین‌اجتماعی آمده است:

جناب آقای محسن نظام‌خیرآبادی
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)
نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی، به موجب این حکم به سمت مدیرکل تشکیلات و توسعه مدیریت منصوب می‌شوید. شایسته است با سرلوحه قرار دادن سیاست‌های کلی تأمین‌اجتماعی ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری، شعائر و اهداف دولت مردمی سیزدهم، از جمله؛ عدالت‌محوری، مردم‌داری، پاکدستی، فسادستیزی و قانون‌مداری در انجام وظایف سازمانی و تحقق مأموریت‌ها به شرح ذیل همت گمارید:

– مدیریت بر طراحی و تدوین ساختار سازمانی اعم از ستادی، استانی و اجرایی در بخش‌های بیمه‌ای، درمانی ناشی از ایجاد، توسعه، ارتقا، انحلال و ادغام در چارچوب سیاست‌های سازمان.
– مدیریت فعالیت‌های مربوط بهبود روش‌ها مشتمل بر شناسایی، مستندسازی و مدل‌سازی، تحلیل و طراحی فرآیندها با بکارگیری ابزارهای نوین با مشارکت حوزه‌های تخصصی ذی‌مدخل.
– برنامه‌ریزی و نظارت بر فعالیت‌های پایش و اندازه‌گیری کارایی و اثربخشی فرآیندها و نظارت بر یکپارچگی آن‌ها در قالب تعریف فعالیت‌های یکسان و شناسایی و رفع مغایرت در گردش کارها و شیوه‌های اجرایی هر فرآیند در واحدهای سازمانی با مشارکت حوزه‌های تخصصی.
– مدیریت پایش کارایی و اثربخشی ساختار براساس شاخص‌های مدون و تأثیرگذار در تحقق اهداف سازمانی، با کاربست ابزارهای نوین و ارائه گزارش و پیشنهادات اصلاحی به مقام مافوق.
– مدیریت فعالیت‌های مربوط به تهیه و تدوین نظامات نگهداشت کارکنان و جبران خدمات، افزایش سالانه حقوق کارکنان (ضریب ریالی)، پاداش و مزایای عملکردی کارکنان و ابلاغ آن با سیر مراحل اداری.
– مشارکت در برنامه‌ریزی نیروی انسانی از حیث عناوین شغلی و تعداد و ترکیب نیروی موردنیاز به‌ویژه نیروی ناشی از افزایش عملکرد حسب نرم و ضوابط، توسعه و ایجاد و ارتقاء و… در چارچوب برنامه و بودجه و سیاست‌های سازمان در زمینه جذب نیروی انسانی.

امید است با اتکال به خداوند متعال و در سایه عنایات معصومین(ع) و رعایت جوانب شرعی و قانونی در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.

انتهای پیام/

نوشتهٔ پیشین
رکوردشکنی جهانی تاکسی خبرساز طالبان!/ عکس
نوشتهٔ بعدی
شرایط دریافت وام سی میلیون تومانی بازنشستگان کشوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

آخرین اخبار