اعلام آراء جدید کمیته وضعیت؛ باشگاه ذوب‌آهن محکوم شد

ورزش

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، با توجه به شکایت میلاد کمندانی از باشگاه شهرخودرو، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۶۸ میلیون و ۶۷۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پرونده شکایت امیرمحمد پناهی از باشگاه ذوب آهن، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۳۵ میلیون و ۳۷۸ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

همچنین در پی شکایت باشگاه شهرخودرو از هیات فوتبال خراسان رضوی، کمیته وضعیت درباره شکایت باشگاه شهرخودرو علیه هیات فوتبال خراسان رضوی، قرار عدم استماع صادر کرد.

با توجه به شکایت مجتبی جادری از باشگاه مس نوین کرمان، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۲۵۰ میلیون و ۵۸۰ هزار ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۵ میلیون و ۴۶۲ هزار و ۶۴۴  ریال بابت هزینه دادرسی در حق جادری محکوم شد. همچنین کمیته وضعیت نسبت به دعوان خواهان به میزان ۱۰۹ میلیون و ۴۲۰ هزار ریال قرار رد صادر کرد.

در پرونده شکایت باشگاه شهرخودرو از میلاد کمندانی مبنی بر فسخ قرارداد، کمیته وضعیت نسبت به دعوای خواهان علیه کمندانی بابت فسخ غیرموجه و مجازات ورزشی و غرامت به میزان ۱۰ میلیارد ریال قرار رد صادر کرد.

آراء صادره ظرف مدت ۷ روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

منبع: ایرنا

نوشتهٔ پیشین
برخورد تند داستانی تهران یا عاملان خشک شدن درختان خیابان ولیعصر
نوشتهٔ بعدی
رابطه نامشروع، کودک ۵ ساله را به کام مرگ کشاند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید